המסלול הקלאסי

בייג'ינג > ש'יאן > גווילין ויאנגשואו > חאנגדז'ואו > שאנגחאי > בייג'ינג

אם אתם מגיעים לסין בפעם הראשונה ורוצים לצאת למסע "טעימות", זהו המסלול בשבילכם: היסטוריה בבייג'ינג ובש'י-אן, טבע וסין הכפרית בגווילין ויאנגשואו, חדשנות ומודרניות בשאנגחאי, ולסיום שילוב של כולן בעיר האגם…..

מסלול החלומות

בייג'ינג > ש'יאן > סצ'ואן > הדלת האחורית > יונאן > גווילין ויאנגשואו > חאנגדז'ואו > שאנגחאי > בייג'ינג

היסטוריה, תרבות, טבע ואנשים – המסלול הזה ייקח אתכם לסיבוב בכל סין, ובכל מקום תכנסו לעולם חדש ומרגש. מהחומה והעיר האסורה בבייג'ינג, דרך הפנדות והאוכל החריף של סצ'ואן, עיירות המיעוטים…..

מסלול התרמילאים

בייג'ינג > ש'י-אן > סצ'ואן > דרך סצ'ואן-טיבט הצפונית > הדלת האחורית > יונאן > גווילין ויאנגשואו > הונג-קונג

סין מכילה את כל מה שתרמילאי מתחיל או מקצועי מחפש: נופים מגוונים, תרבות אקזוטית ומפגש עם מטיילים איכותיים מכל העולם. ברחבי המדינה פזורים אלפי מסלולים בכל דרגות הקושי ועם כל…..

מסלול סצ'ואן עומק

צ'נגדו > דרום ומרכז סצ'ואן > מערב סצ'ואן > צפון סצ'ואן > צ'נגדו

סצ'ואן היא חלומו של כל מטייל – בצפון נוף יחיד במינו בפארקים הלאומיים של ג'יודז'איגואו וחואנגלונג; במרכז הבירה התוססת צ'נגדו – בית לפנדות האהובות; בדרום הבודהה הגדול בלשאן וההר הבודהיסטי הקדוש…..

מסלול יונאן עומק

קונמינג > מזרח יונאן > דרום יונאן > צפון-מערב יונאן > קונמינג

הפרובינציה ששימשה בעבר כמקום הגליה לאנשי ממשל כושלים, היא מקום שהיום אף אחד לא יתנגד לגלות בו. מחוז יונאן המפואר ידוע בראש ובראשונה במגוון האתני שלו – למעלה משליש מאוכלוסיית…..

מסלול המיעוטים

הונג-קונג > גווילין ויאנגשואו > גווידז'ואו > יונאן > הונג-קונג

מסלול מושלם עבור אלו שרוצים לחקור את המיעוטים הסינים ולהכיר לעומק את המגוון האתני המדהים בדרום-מערב סין. בדרך תפגשו את בני דז'ואנג, דונג, מיאו, חאני, אי, באי, נאש'י, המיעוט הטיבטי…..

מסלול בייג'ינג מורחב

בייג'ינג > פינגיאו > ש'י-אן > בייג'ינג

מסלול זה מתאים עבור מי שאין לו זמן רב ורוצה בכל זאת להספיק לטעום את סין בלי להרחיק לכת, והוא מספק צלילה קצרה אל תוך עברה המפואר של סין. המסלול…..

מסלול דרך המשי

ש'י-אן > גאנסו > ש'ינג'יאנג

מסע בדרך המשי הוא מסע מרתק של היסטוריה, דת ואמנות, אבל הוא קודם כל מסע בטבע פראי יוצא דופן: במסלול זה תעברו בין מדבריות צחיחות, הרים מושלגים ואגמים תכולים. המסלול…..

מסלול חוצה סין

יונאן > הדלת האחורית > סצ'ואן > גאנסו > ש'י-אן > בייג'ינג

מסלול זה הינו מסלול ייחודי המיועד למטיילים ולתרמילאים המשלבים את סין כחלק מהטיול הגדול במזרח. את המסלול ניתן להתחיל ממעברי הגבול של דרום יונאן עם לאוס ועם וייטנאם או מבירת…..

מסלול מנצ'וריה

בייג'ינג > שאנחאיגואן > צ'אנגצ'ון > הר צ'אנג-באי > חרבין

בצפון-מזרח מאיטה סין את הקצב, והתרבות הסינית מקבלת השפעות של רוסיה וצפון קוריאה. זהו ערש מולדתו של העם המנצ'ורי, מיעוט חזק שממנו יצאה שושלת צ'ינג ששלטה בסין כ-300 שנה, עד…..