מקדש לינגיין

המקדש היפייפה של העיר חאנגדז'ואו הוא מופת לאמנות ופיסול בודהיסטי

בעמק צר בין פסגת פיילאי (Peak Flown From Afar, Fēilái fēng, 飞来峰) לפסגה הצפונית שוכן לו בנחת מקדש לינגיין (Lingyin Temple, Língyǐn sì, 灵隐寺). מדובר באחד האתרים האהובים ביותר בחאנגדז'ואו ולא…..

דז'אנג-ג'יה-ג'יה והר טיאן-מן

טיול בין שמיים לארץ בין הנופים הדרמטיים שהיוו השראה ל"אווטאר"

פסגות ההרים הדרמטיות של דז'אנג-ג'יה-ג'יה (Zhāngjiājiè, 张家界), מנומרות בצמחייה ירוקה ומבצבצות לסירוגין מבין העננים, הם אחד הנופים המרשימים ביותר שתתקלו בהם בסין, אם לא בעולם כולו. צוקי הקארסט כאן מזכירים…..

טיפוס הרים ביאנגשואו

טיפוס אתגרי על פסגות הגיר המרהיבות בעולם

יאנגשואו (Yángshuò, 阳朔) המקסימה התפרסמה בזכות נוף עוצר נשימה של הרי קארסט מחודדים וירוקים, נהר לי רחב הידיים ונהר יולונג הזורמים בין ההרים, וכפרים סינים עתיקים ויפיפיים המגדלים כל פרי…..

האדמה האדומה של דונגצ'ואן

כשיורדים ממסלול התיירים השחוק של יונאן, "פלטת הצבעים של אלוהים" מתגלה במלוא הדרה

בקצה הצפוני של יונאן ממש על גבול סצ'ואן מתחבא מחוז דונגצ'ואן האלמוני, שאדמות שדותיו צבועות בצבע אדום בוהק. זהו אזור יפה, מעניין, מפתיע ושונה מהנוף התיירותי הממוצע בסין. רק בשנים…..

טראסות האורז ביואן-יאנג

טראסות האורז המופלאות של בני החאני בדרום יונאן הן גן עדן לצלמים

טראסות האורז של יואן-יאנג מושכות אליהן מדי שנה מבקרים רבים מכל העולם הבאים לחזות במראן המופלא, שהעניק להם גם הכרה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. קשה להפריז ביופיין של מאות…..

ואנגפוג'ינג

לא רק עקרבים ונחשים: בשווקי האוכל של בייג'ינג מחכים לכם מגוון מאכלים מכל קצוות סין

שמו של שוק האוכל של ואנגפוג'ינג (Wangfujing Snack Street, Wángfǔjǐng xiǎochī jiē, 王府井小吃街) הולך לפניו כבר שנים רבות: בכל זאת, לא בכל מקום ניתן לטעום עקרבים, נחשים, עטלפים, תולעי משי וכוכבי-ים תמורת מספר…..

ההר הצהוב (חואנג שאן)

ההר המפואר והמפורסם ביותר בסין ישאיר אתכם חסרי נשימה מכל הכיוונים

"כשתחזור מחמשת ההרים הקדושים לא תרצה לראות אף הר, אך כשתחזור מההר הצהוב לא תרצה לראות אף הר קדוש"… זהו המשפט הידוע ביותר בקרב הסינים לתיאור ההר הצהוב (או בסינית…..