הונאות בסין

המוניות השחורות, בתי התה וטיולי הקניות: איך לזהות את הרמאויות הנפוצות ביותר בסין?

סין הינה, לפי כל אמת מידה, מדינה בטוחה לטיול. הפשיעה נגד תיירים נדירה למדי, וכך גם הטרדות מיניות והערות בעלות מימד מיני כלפי נשים מטיילות. היחס כלפי התיירים המערביים נוטה להיות…..

ש'ינגפינג

נוף משכר טבול באווירה נונשלנטית - האם ש'ינגפינג היא היאנגשואו הבאה?

אי שם בשנות ה-80 הייתה יאנגשואו לא יותר מכפר קטן, שתושביו מתפרנסים מחקלאות פרימיטיבית בין מצוקי הקארסט המחודדים הניבטים מכל עבר באזור. כל זה החל להשתנות כש"התגלה" המקום – במהרה…..

מתחם M50

מתחם האמנות המודרנית של רחוב מוגאן-שאן 50 – או בשמו הרשמי יותר "פארק היצירתיות M50"א(M50 Chuàngyì yuán, M50创意园) – זכה לכינוי המחמיא "הסוהו של שאנגחאי". למעלה ממאה אמנים מציגים את…..

דאטונג ומערות יונגאנג

העיירה האפרורית בצפון סין מחביאה אוצר בודהיסטי מדהים

הרחק הרחק בצפון סין, בואך ערבות מונגוליה הפנימית, שוכנת דאטונג (Dàtóng, 大同) המנומנמת. מיקומה של העיר על דרכן של שיירות הגמלים המובילות מוצרים מסין אל מונגוליה והלאה קנה לה מקום…..

דאלי

מה לראות, מה לעשות: כל מה שרציתם לדעת על דאלי

אין תרמילאי שמגיע ליונאן ולא עובר בעיר העתיקה של דאלי (Dàlǐ, 大理), אחד היעדים האהובים ביותר במחוז ובסין בכלל. העיר שידועה בקרב רבים כ”מרכז ההיפים של סין” שוכנת במיקום פסטוראלי…..

שמורת אגם נאפה

טיול אופניים לשמורה הפסטוראלית של צפון יונאן

דמיינו לכם שיטוט בין כפרים אותנטיים וציוריים, השוכנים בינות ערבות דשא רחבות ידיים, ולצידכם בעלי-חיים מגוונים רועים באחו. את קו הרקיע מקשטות פסגות מושלגות, אשר משתקפות במימיו היחודיים של האגם……

פסח בסין 2018

ערבי סדר, פעילויות לפסח ואוכל כשר - כל המידע למטייל לסין בפסח

עבור יהודים וישראלים ברחבי העולם, בואו של חג הפסח מבשר את תחילתה של תקופת התחדשות, מילוי מצברים ומפגשים משפחתיים. עבור רבים זוהי גם תקופה של טיולים והרגעות בחיק הטבע, ומשפחות…..