לינה בגאנסו2019-06-28T14:38:30+00:00

לינה

מידע שימושי | גאנסו

 

מלונות בגאנסו

 

לרשימת מלונות מומלצים במחוז גאנסו לחצו כאן

 

הוסטלים בגאנסו

 

בעוד שבש'יאחה ובלאנגמוסה ישנן מספר אכסניות מזמינות לתיירים, במרכז ובצפון גנסו ישנן מעט מאוד אכסניות ומלונות שמקבלות זרים. להלן מספר אופציות לינה בגאנסו. בכדי להימנע מלהיתקע בעיר ללא מקום לינה, מומלץ בחום להזמין מקום לינה מראש, דרך אתרי הזמנות או דרך הטלפון.

דז'אנגייה: ההוסטל הצבעוני של דז'אנגייה (Zhangye Qicai Danxia International Youth Hostel, 张掖七彩丹霞国际青年旅舍) – הוסטל בסיסי מאוד במיקום לא אסטרטגי, אך מהווה אחד המקומות הבודדים ללינה באזור. יש פה מקלחות חמות, אינטרנט אלחוטי חינם, בר ומכונות כביסה, והצוות יכול לעזור לכם להשיג הסעות למדבריות הצבע של דז'אנגייה ולמקדש מאטי. במידה ותרצו להאריך את שהותכם במדבריות, בקשו מהצוות לארגן לכם לינה באחד מההוסטלים הקטנים והלא רשמיים ליד המדבריות, שם תוכלו להתארח ללילה הבא ולהגיע למדבריות בשקיעה ובזריחה.

מחירי חדרים: 40-50 יואן למיטה בדורמס; 60 יואן לאדם בחדר זוגי.
כתובת: Gānzhōu qū huánchéng xī lù 182 hào, 甘州区环城西路182号.
הגעה: כל אוטובוס המגיע לתחנת "מטחנת הנייר" (Zàozhǐchǎng, 造纸厂) יעזור לכם. מהרכבת יש לקחת את קו 1 לתחנת הבנק Gōngshāng Yínháng, 工商银行) ICBC), ולאחריו לקחת את קו 4 לתחנת "מטחנת הנייר". מאחר וההוסטל ממוקם מחוץ לאזור המרכזי, מומלץ לחסוך את ההסתבכות ולקחת מונית.
 
למידע נוסף ולהזמנות לחצו כאן
 

ג'יה-יו-גואן: מלון העסקים ג'יה-לו (Jialü Business Hotel, 嘉峪关嘉旅商务酒店) – בעיר ג'יה-יו-גואן אין אופציות לינה רבות והוסטלים אינם בנמצא, ההימור הטוב ביותר שלכם הוא המלון הזה. המלון החדש נמצא בדרום העיר אך קרוב לצומת מרכזית ממנה ניתן לתפוס בקלות אוטובוסים. מחירי החדרים במלון נמוכים יחסית, והצוות מסביר פנים אם כי לא בהכרח דובר אנגלית. להזמנה מומלץ להיעזר באתר Ctrip.

מחירי חדרים: החל מ-140 יואן.
כתובת: Jiāyùguān yùquán nán lù 498E-5 hào, 嘉峪关玉泉南路498E-5号.
הגעה: מתחנת הרכבת יש לקחת את קו אוטובוס מס' 2 או 4 לתחנת בית חולים 404 (Sìlíngsì yīyuàn, 四零四医院).

 

*גילוי נאות: חלק מהלינקים המובאים למעלה הינם לינקים אפילייטד. כלומר, הזמנה דרכם מספקת עמלה נמוכה לאתר, המאפשרת לנו לתחזק את שרתינו ולהמשיך לתת לכם את שירותי האתר בחינם. הזמנה דרך הלינקים האלו לא עולה לכם דבר, ובמקרים מסוימים אף מאפשרת לנו להציע לכם הנחות מיוחדות. כל המלונות נבחרו לפי המלצות גולשים ו/או ניסיון אישי של הצוות האתר בלבד.*