צ'אנג-באי שאן (הר צ'אנג-באי)

נופיו עוצרי הנשימה של ההר המיסתורי בגבול צפון קוריאה

ניצב בגאון על הגבול בין צפון קוריאה לסין בצפון-מזרח סין, הר צ'אנג-באי (ההר הלבן תמיד,Chángbái shān, 长白山) מהווה את מרכזו הפיזי והסימבולי של סכסוך תרבותי וטריטוריאלי מתמשך בין סין לשכנתה הקוריאנית……

המדריך השלם לנודלס

אלו שמכינים בעבודת יד, הזו עם סיפור הרקע הרומנטי וההיא עם השם המסובך: 7 מנות נודלס שאתם חייבים להכיר

"תה ואורז יש בסין" אומר השיר המפורסם, ושני אלו באמת מייצגים את סין עבור תיירים רבים. אבל השיר הזניח דבר שכל מי שביקר בסין יודע – בסין גם יש נודלס,…..

מנזר דזוגצ'ן (דזוגצ'ן גומפה)

סיפורו המופלא של המנזר הטיבטי המפואר - דרך עיניה של נזירה

שקט. זה מסוג השקט שעוטף אותך, משתיק את המוח הפטפטן שלך. אתה נמצא בואקום, ורק הרוח הדוהרת חודרת את הדממה ומלטפת את פניך. אתה מבחין בנץ חג במעגלים בשמיים, עינייך…..

ערבות הדשא של טאגונג

בגלל המקדשים, בגלל האנשים: מעטים המקומות המתחרים עם העיירה הקסומה טאגונג

העיירה הקטנטנה טאגונג (Tǎgōng, 塔公), על דרך ס'צואן-טיבט הצפונית, מורכבת מרחוב אחד ארוך וכמה אלפי טיבטים, הנראים כלקוחים מסרט על המערב הפרוע. מרבית תושביה משתכרים בצניעות ממרעה יאקים או ממכירת דגלי…..

המסלול הקלאסי

בייג'ינג > ש'יאן > גווילין ויאנגשואו > חאנגדז'ואו > שאנגחאי > בייג'ינג

אם אתם מגיעים לסין בפעם הראשונה ורוצים לצאת למסע "טעימות", זהו המסלול בשבילכם: היסטוריה בבייג'ינג ובש'י-אן, טבע וסין הכפרית בגווילין ויאנגשואו, חדשנות ומודרניות בשאנגחאי, ולסיום שילוב של כולן בעיר האגם…..

שמורת הטבע יאדינג

מסע עוצר נשימה בין פסגות מושלגות ואגמים תכולים בדרום-מערב סצ'ואן

בשנת 1931 ראה אור גיליון נשיונל ג'יאוגרפיק ששינה את פניה של סצ'ואן. ד"ר ג'וזף רוק, בוטניקאי אוסטרי-אמריקאי, כתב במגזין על מקום קסום הנראה כלקוח מהאגדות. במשך עשרות עמודים הציג הבוטניקאי…..

קאנגדינג

השער לטריטוריות הטיבטיות טומן בחובו אין-ספור הפתעות

קאנגדינג (Kāngdìng, 康定,དར་མདོ) מכילה כל מה שניתן לצפות מהשער לעולם הטיבטי של מחוז סצ'ואן: היא מוקפת נופים מרהיבים, מאוכלסת באנשים מקסימים ומלאה במקדשים פסטוראליים ובגלגלי תפילה טיבטיים. העיירה השלווה בולטת…..

מסלול החלומות

בייג'ינג > ש'יאן > סצ'ואן > הדלת האחורית > יונאן > גווילין ויאנגשואו > חאנגדז'ואו > שאנגחאי > בייג'ינג

היסטוריה, תרבות, טבע ואנשים – המסלול הזה ייקח אתכם לסיבוב בכל סין, ובכל מקום תכנסו לעולם חדש ומרגש. מהחומה והעיר האסורה בבייג'ינג, דרך הפנדות והאוכל החריף של סצ'ואן, עיירות המיעוטים…..

גאנדזה

העיירה הטיבטית הקסומה במערב סצ'ואן מספקת נופים בלתי נשכחים

קשה לפצח את סוד קיסמה של גאנדזה (Gānzī, 甘孜, དཀར་མཛེས་), אחת העיירות הגדולות בטריטוריות הטיבטיות של סצ'ואן. מצד אחד, היא גדולה וצפופה בהרבה מאחיותיה, וכלי הרכב הרבים העוברים בה פוגעים…..