מערת חליל הרועים

הצבעוניות הפסיכודאלית של מערת הנטיפים המפורסמת ביותר בסין

למחוז גואנגש'י שבדרום סין לא חסרים נופים מדהימים – בין מצוקי הגיר המרשימים המתמרים בכל מקום, לנהרות השוצפים והצמחייה הפורייה, המחוז נחשב לאחד היפים והמתויירים בסין – ובצדק. בירתו של המחוז,…..

אבודים בתרגום

20 שלטים ומנות בסין עם תרגום לאנגלית שיתנו לכם הערכה מחודשת ליכולות האנגלית שלכם

טיול בסין מכיל לא מעט רגעים קומיים פוטנציאליים: מריקודי עם מצחיקים ופרסומות מוזרות, דרך מנהגים תמוהים ועד ניסיונות תקשורת כושלים. תיירים מערביים חוזרים מהטיול עם מגוון זיכרונות משעשעים ותמונות משעשעות…..

האטרקציות הסמויות של חאנגדז'ואו

מפארק ביצות ועד שאריות ממהפכת התרבות - הפנינים האמיתיות של עיר האגם המערבי

שמה של העיר המקסימה חאנגדז'ואו (Hángzhōu, 杭州) יצא זה מכבר למרחקים בזכות האגם המערבי הנמצא בקרבה. תיירים רבים מסתפקים בטיול יום משאנגחאי לחאנגדז'ואו הכולל סיור סביב האגם וביקור במקדש לינגיין המקסים,…..

לאנגמוסה

מקדשים אותנטיים מלאי נזירים, נופים יפים וטרקים של סוסים - לאנגמוסה היא גן עדן לתרמילאים

במקום מרוחק ומיושב בדלילות בינות להרים שוכנת לה לאנגמוסה (Lángmùsì, 郎木寺), בגובה 3325 מטרים. מדובר בעיירה קטנה ומנומנמת למדי עם פחות מ-5,000 תושבים, הנמצאת על הגבול בין הפרובינציות סצ'ואן וגאנסו ורק…..

מאטי סה

הטבע הפראי של מאטי סה, המקדש העתיק התלוי של גאנסו

העיירה העתיקה של דז'אנגייה במחוז גאנסו זכתה לתהילת עולם כמקום מגוריו של מרקו פולו, שהעביר בה שנה שלמה בדרכו לפגוש את קובלאי חאן. מטיילים רבים מכירים את האזור כביתו של…..

ג'יה-יו-גואן

חומה מתפוררת וציורים עתיקים בליבו של מדבר גובי

למטיילים המחפשים לטעום אזור מעט שונה מסין, מחוז גאנסו שבצפון-מערב סין מסמל את נקודת המפגש העתיקה בין מזרח למערב. בעוד מחוז ש'ינג'יאנג הסמוך מזוהה יותר עם מרכז אסיה והאסלאם ונחשב…..