הקיסרית של סין

מנהיגה בחסד עליון או פילגש תאבת כוח? סיפורה המדהים של האישה היחידה ששלטה בסין

אי שם בשנת 624 לספירה נראה ליקוי חמה מלא בסין – אירוע תמים לכאורה, אך באמונה הסינית היו לאירועים אלו משמעות קוסמית. בין אם מדובר בהתערבות שמיימית או בצירוף מקרים, בשנה…..

הקיסר האחרון של סין

מקיסר מפואר לגנן צנום: סיפור חייו של פו-יי הפך לסמל להיסטוריה המודרנית הסוערת של סין

סיפור חייו הטראגי של קיסר סין האחרון, פו-יי (Pu Yi), היווה השראה לסרט עטור פרסי האוסקר של הבמאי ברנרדו ברטולוצ'י, ולא בכדי: הביוגרפיה של פו-יי שזורה ב-60 שנים רצופות מלחמות,…..

8 המסעדות הכי מגניבות בשאנגחאי

ספינת פיראטים, כוסות בצורת אסלה וחומוס עבודת יד: המסעדות המגניבות שלא תשמעו עליהן בשום מקום אחר

זה לא סוד שהסינים אובססיביים לכל מה שקשור לאוכל, וקשה להאשים אותם – מלבד מגוון הטעמים והמרכיבים יוצא הדופן שלו, לאוכל הסיני עקרונות ייחודיים שמקורם בסין העתיקה. העקרונות הללו קשורים…..

בריכת האינפיניטי בלאנטאו

טיול מרענן ורטוב לימי הקיץ הלוהטים בהונג-קונג

אמנם קשה להבחין בזה מבעד לגורדי השחקים הצפופים, אך בין שלל השווקים, הפאבים והאטרקציות השחוקות של הונג-קונג מציעה העיר גם אין-ספור שבילי טיול יפהפיים ומבודדים באופן מפתיע. השבילים מתפתלים בין…..

אביב בפארקים של סין

5 פארקים ברחבי סין שאסור לפספס בעונת הפריחה

ביקור בפארק עירוני סיני הוא תמיד חוויה נעימה וייחודית: בין אם מדובר בסיור בשעות הבוקר המוקדמות או בשעת ערביים, בפארק בסגנון קלאסי או מודרני, הפארקים מהווים מפלט ירוק ושקט מהערים הסואנות,…..

ספר השיאים של סין

הכי גבוה, הכי גדול: 10 אתרי תיירות שוברי שיאים בסין

סין לא צריכה הרבה כדי לשבור שיאים עולמיים: מדובר במדינה שעשתה את השינוי הכלכלי המהיר ביותר בעולם, שתושביה משתמשים בכספם כדי לטייל ברכבת המהירה בעולם לאתרי תיירות מהעתיקים בעולם. בזמנם הפנוי הם…..