לינה בחאנגדז'ואו2019-06-28T14:44:02+00:00

לינה

מידע שימושי | חאנגדז’ואו

 

מלונות בחאנגדז'ואו

 

לרשימת מלונות מומלצים בחאנגדז'ואו לחצו כאן

 

הוסטלים בחאנגדז'ואו

 

בחאנגדז'ואו נפתחים בשנים האחרונות הוסטלים רבים, וניתן למצוא בה טווח דינמי ביותר של מחירים. לחסכניים מבינכם הנה כמה המלצות ידידותיות לכיס:

אכסניית האגם המערבי (WestLake Youth Hostel Manjuelong Branchn, 过客青年旅舍满觉陇分店) אכסניה זו שוכנת בבניין נעים עם גינה מקסימה, כשני קילומטרים מהאגם המערבי ומפגודת לייפנג. לאכסניה אזור משותף הכולל מסעדה (אוכל סיני ומערבי) ובר, ספרייה, ווי-פיי חינם, שרותי כביסה ועוד. ההוסטל גם משכיר אופניים ומארגן טיולים ליעדים באזור.

מחירי חדרים: 40-70 יואן למיטה בדורמס; 115-140 לאדם בחדר זוגי; 170-190 לחדר יחיד.
כתובת: Xīhú qū xiàmǎnjiàolǒng 184 hào, 西湖区下满觉陇184号.
הגעה: קחו את קו 4 של המטרו לתחנת (Lianzhuang (联庄, ולאחרו קו 180 לתחנת (Shiwudong (石屋洞. משם יש לכם 5 דקות הליכה להוסטל.

למידע נוסף ולהזמנות לחצו כאן

 

הוסטל וו-שאן-יי (Wushanyi International Youth Hostel, 吴山驿青年旅舍) אחד מההוסטלים הוותיקים ביותר בחאנגדז'ואו, בעל מיקום מצוין, בצמוד לרחוב צ'ינג-חה-פנג מלא האווירה, ולא רחוק גם מהאגם המערבי. בהוסטל תמצאו שילוב של תיירים סינים עם תרמילאים מערביים וכן חדרים נקיים ומסבירי פנים. גם כאן תוכלו למצוא השכרת אופניים וכן מסעדה, בר, מכונת כביסה ועוד.

מחירי חדרים: 55-80 למיטה בדורמס; 100-170 לאדם בחדר זוגי/שלישייה.
כתובת: Xīhú qū zhōngshān zhōng lù 22 hào, 西湖区中山中路22号.
הגעה: רכבת תחתית לתחנת רחוב דינג-אן (Diǹg'ān lù, 定安路).

למידע נוסף ולהזמנות לחצו כאן

 

*גילוי נאות: חלק מהלינקים המובאים למעלה הינם לינקים אפילייטד. כלומר, הזמנה דרכם מספקת עמלה נמוכה לאתר, המאפשרת לנו לתחזק את שרתינו ולהמשיך לתת לכם את שירותי האתר בחינם. הזמנה דרך הלינקים האלו לא עולה לכם דבר, ובמקרים מסוימים אף מאפשרת לנו להציע לכם הנחות מיוחדות. כל המלונות נבחרו לפי המלצות גולשים ו/או ניסיון אישי של הצוות האתר בלבד.*